Günümüzde artan rekabet ortamı,kar marjlarının düşmesi,bizleri daha seri ve kaliteli bir üretim arayışına zorlamaktadır. Karşı karşıya olduğumuz bu durum,  ürettiğimiz ürünlere nihai şeklini sorunsuz bir şekilde,ilk defasında ve bir  kerede vermeyi kaçınılmaz kılmıştır.

Buna istinaden uzun yılların tecrübe   ve bilgi birikimine sahip olan ekibimizle gözlemlediğimiz konu, kapı&pencere üretiminde kesim, kaynak ve köşe temizleme operasyonundan sonra hızlı bir üretim   için, önemli derecede zaman kayıplarının yaşandığı toplama ve montaj aşamasının   mutlak sürette otomasyona çevrilmesi zorunluluğudur.

Amacımız ,deneyimli personel gerektirmeyen, kısa süreli bir  eğitimden sonra  herkesin; metre ve kalem kullanmadan çalışabileceği, kaliteli, seri ve sorunsuz   bir otomasyon sistemi ile sizlere kapı&pencere üretim kolaylığını sağlayarak beklentilerinizi karşılamaktır.

En iyi reklamın ve referansın “müşteri memnuniyeti” olduğunu düşünen firmamız, sizlerin değerli fikirleriyle daha da güçlenecektir. Çalışmalarımızı yaparken günümüzde gelinen “kaliteli aynı zamanda hesaplı” ürün   mantığını düşünerek siz değerli müşterilerimizin her anlamda verim alabileceği,   kullanabileceği ve  satınalınabilir ürünleri  sizlere sunma heyecanını  yaşamaktayız.

;